Poslední příspěvek

Den 2.

Přidávám záznamy z druhého dne mého experimentu. Budu si muset zítra psát více poznámek (tak jak jsem to dělal do dneška) protože se mi večer nechce do nějakého velkého fabulování a vymýšlení a vzpomínání na to, cože jsem to vlastně dělal. Opravdu tady nepotřebuji parodovat hitaci...

Blok 1. - 5. 4. 1:00-1:27

Myslím, že jsem přišel na důvod proč tento experiment dělám, nejen že bych jeho výsledek mohl zapracovat jako SOČku, ale také abych si zlepšil spánkové návyky. Nespaním, ano zní je zajímavě, ale ve výsledku to dává smysl, jelikož polyfázové spaní je o dodržování spánkové rutiny.
Moc se mi nechtělo jít spát a byl jsem tak celou dobu jen v mělkém spánku, viz graf. Taky je 2:12 a mě začínají bolet oči stylem, že bych měl jít spát.

Blok 2. - 5. 4. 7:00-7:32

Zjistil jsem, že toho v noci moc nejde dělat. Většinu věcí, co mám udělat do školy dělám prakticky instantně, případně je mám hotové tak do 3. v noci. Nevím, co bych dělal bez Netflixu. Byly by to opravdu dlouhé noci....
Před spánkem se mi chtělo docela spát, taková příjemná únava. Musím říci, že jsem dlouho neviděl takový východ slunce jako dnes před sedmou. V zimě to není také a v letním čase na to není čas, protože buď spím, nebo jsem na cestě do školy...
Spánek jako takový nic moc, je vidět, že zatím nejsem schopen za tu půlhodinu vypnout. Snad se to časem zlepší.

Každopádně žádné významnější změny nálady na sobě nepozoruji, paměť je také nejspíš konstantní. Změny předpokládám přijdou později.

Blok 3. - 5. 4. 13:00-13:27

Jelikož jsem dopoledne strávil v jakémsi vegetativním transu, kdy jsem byl schopen občas odpovědět na zprávu na messengeru, tak poledne a čas napu přišel poměrně rychle a nejspíše bych ani nepoznal, kdybych jej neměl. To by ale nebylo dobré pro nově nastavovaný řád, takže jsem přeci jenom šel spát.
Spánek bych tomu však neříkal, neboť SaA nezaznamenal žádný hluboký spánek, takže se to tak ani pomalu nedá označovat.
Měl jsem po něm ale docela dost energie a byla to taková stopka tomu dopolednímu přešlapu (budu si muset nastavit víc budíků, aby se tohle neopakovalo)

Blok 4. - 5. 4. - 19:00-19:30

Chvíli před napem mi napsala spolužačka s tím, jestli jí nepomohu s informatikou. No, měla v celku špatné načasování. Ani jsem se nedozvěděl, co chtěla, protože když mi večer odepsala, tak již nic nepotřebovala.
Z napu mi zmizel graf a nějakým záhadným způsobem si na něj moc nepamatuji, ale předpokládám, že toho během něj moc nenaspal…
Během večera jsem byl docela v pořádku, nijak extra se mi chtít spát nechtělo, ostatně jako vždy...

Komentáře